SH150T-0.46-78 Amgis
  • Part Number: SH150T-0.46-78
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 78UH 460MA 800 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150T-0.46-78 Amgis
    SH150T-0.46-78 Amgis
    SH150T-0.46-78 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150T-0.46-78 is described as FIXED IND 78UH 460MA 800 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1029 HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CAP SOCKET CIGARETTE RUBBER BK
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY RETAINING STRAP
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB