SH150T-0.36-375 Amgis
  • Part Number: SH150T-0.36-375
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 375UH 360MA 1.3 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150T-0.36-375 Amgis
    SH150T-0.36-375 Amgis
    SH150T-0.36-375 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150T-0.36-375 is described as FIXED IND 375UH 360MA 1.3 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE