SH150T-0.25-256 Amgis
  • Part Number: SH150T-0.25-256
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 256UH 250MA 2.2 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150T-0.25-256 Amgis
    SH150T-0.25-256 Amgis
    SH150T-0.25-256 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150T-0.25-256 is described as FIXED IND 256UH 250MA 2.2 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.