SH150T-0.20-374 Amgis
  • Part Number: SH150T-0.20-374
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 374UH 200MA 2.7 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150T-0.20-374 Amgis
    SH150T-0.20-374 Amgis
    SH150T-0.20-374 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150T-0.20-374 is described as FIXED IND 374UH 200MA 2.7 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE