SH150T-0.16-178 Amgis
  • Part Number: SH150T-0.16-178
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 178UH 160MA 2.8 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150T-0.16-178 Amgis
    SH150T-0.16-178 Amgis
    SH150T-0.16-178 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150T-0.16-178 is described as FIXED IND 178UH 160MA 2.8 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP