SH150S-3.00-53 Amgis
  • Part Number: SH150S-3.00-53
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 53UH 3A 80 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150S-3.00-53 Amgis
    SH150S-3.00-53 Amgis
    SH150S-3.00-53 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150S-3.00-53 is described as FIXED IND 53UH 3A 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE