SH150S-3.00-38 Amgis
  • Part Number: SH150S-3.00-38
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 38UH 3A 50 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150S-3.00-38 Amgis
    SH150S-3.00-38 Amgis
    SH150S-3.00-38 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150S-3.00-38 is described as FIXED IND 38UH 3A 50 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"