SH150S-3.00-25 Amgis
  • Part Number: SH150S-3.00-25
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 25UH 3A 40 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150S-3.00-25 Amgis
    SH150S-3.00-25 Amgis
    SH150S-3.00-25 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150S-3.00-25 is described as FIXED IND 25UH 3A 40 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A