SH150S-2.74-24 Amgis
  • Part Number: SH150S-2.74-24
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 24UH 2.74A 70 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150S-2.74-24 Amgis
    SH150S-2.74-24 Amgis
    SH150S-2.74-24 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150S-2.74-24 is described as FIXED IND 24UH 2.74A 70 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM