SH150S-2.50-167 Amgis
  • Part Number: SH150S-2.50-167
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 167UH 2.5A 140 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150S-2.50-167 Amgis
    SH150S-2.50-167 Amgis
    SH150S-2.50-167 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150S-2.50-167 is described as FIXED IND 167UH 2.5A 140 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.