SH150S-1.87-53 Amgis
  • Part Number: SH150S-1.87-53
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 53UH 1.87A 130 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150S-1.87-53 Amgis
    SH150S-1.87-53 Amgis
    SH150S-1.87-53 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150S-1.87-53 is described as FIXED IND 53UH 1.87A 130 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM