SH150S-1.81-18 Amgis
  • Part Number: SH150S-1.81-18
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 18UH 1.81A 60 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150S-1.81-18 Amgis
    SH150S-1.81-18 Amgis
    SH150S-1.81-18 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150S-1.81-18 is described as FIXED IND 18UH 1.81A 60 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM