SH150S-1.81-168 Amgis
  • Part Number: SH150S-1.81-168
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 168UH 1.81A 180 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150S-1.81-168 Amgis
    SH150S-1.81-168 Amgis
    SH150S-1.81-168 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150S-1.81-168 is described as FIXED IND 168UH 1.81A 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    CORDGRIP NEMA4 .492"
    View
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK