SH150S-1.50-250 Amgis
  • Part Number: SH150S-1.50-250
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 250UH 1.5A 230 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150S-1.50-250 Amgis
    SH150S-1.50-250 Amgis
    SH150S-1.50-250 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150S-1.50-250 is described as FIXED IND 250UH 1.5A 230 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE