SH150S-1.48-26 Amgis
  • Part Number: SH150S-1.48-26
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 26UH 1.48A 100 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150S-1.48-26 Amgis
    SH150S-1.48-26 Amgis
    SH150S-1.48-26 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150S-1.48-26 is described as FIXED IND 26UH 1.48A 100 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM