SH150S-1.26-112 Amgis
  • Part Number: SH150S-1.26-112
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 112UH 1.26A 300 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150S-1.26-112 Amgis
    SH150S-1.26-112 Amgis
    SH150S-1.26-112 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150S-1.26-112 is described as FIXED IND 112UH 1.26A 300 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ