SH150S-1.20-38 Amgis
  • Part Number: SH150S-1.20-38
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 38UH 1.2A 100 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150S-1.20-38 Amgis
    SH150S-1.20-38 Amgis
    SH150S-1.20-38 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150S-1.20-38 is described as FIXED IND 38UH 1.2A 100 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.