SH150S-1.02-168 Amgis
  • Part Number: SH150S-1.02-168
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 168UH 1.02A 400 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150S-1.02-168 Amgis
    SH150S-1.02-168 Amgis
    SH150S-1.02-168 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150S-1.02-168 is described as FIXED IND 168UH 1.02A 400 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    VENT AIR AND MOISTURE
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    DIN RAIL MOUNTING CLIP
    View
    Phoenix Contact
    FOOT ELEMENT
    Vector
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V