SH150S-1.00-54 Amgis
  • Part Number: SH150S-1.00-54
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 54UH 1A 200 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150S-1.00-54 Amgis
    SH150S-1.00-54 Amgis
    SH150S-1.00-54 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150S-1.00-54 is described as FIXED IND 54UH 1A 200 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"