SH150S-0.68-39 Amgis
  • Part Number: SH150S-0.68-39
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 39UH 680MA 300 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150S-0.68-39 Amgis
    SH150S-0.68-39 Amgis
    SH150S-0.68-39 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150S-0.68-39 is described as FIXED IND 39UH 680MA 300 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"