SH150S-0.68-377 Amgis
  • Part Number: SH150S-0.68-377
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 377UH 680MA 1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150S-0.68-377 Amgis
    SH150S-0.68-377 Amgis
    SH150S-0.68-377 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150S-0.68-377 is described as FIXED IND 377UH 680MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE