SH150S-0.67-115 Amgis
  • Part Number: SH150S-0.67-115
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 115UH 670MA 400 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150S-0.67-115 Amgis
    SH150S-0.67-115 Amgis
    SH150S-0.67-115 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150S-0.67-115 is described as FIXED IND 115UH 670MA 400 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.