SH150S-0.56-55 Amgis
  • Part Number: SH150S-0.56-55
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 55UH 560MA 500 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150S-0.56-55 Amgis
    SH150S-0.56-55 Amgis
    SH150S-0.56-55 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150S-0.56-55 is described as FIXED IND 55UH 560MA 500 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"