SH150S-0.54-173 Amgis
  • Part Number: SH150S-0.54-173
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 173UH 540MA 600 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150S-0.54-173 Amgis
    SH150S-0.54-173 Amgis
    SH150S-0.54-173 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150S-0.54-173 is described as FIXED IND 173UH 540MA 600 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.