SH150S-0.36-375 Amgis
  • Part Number: SH150S-0.36-375
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 375UH 360MA 1.3 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150S-0.36-375 Amgis
    SH150S-0.36-375 Amgis
    SH150S-0.36-375 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150S-0.36-375 is described as FIXED IND 375UH 360MA 1.3 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE, NYLON
    View
    Schroff
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"