SH150S-0.25-256 Amgis
  • Part Number: SH150S-0.25-256
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 256UH 250MA 2.2 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150S-0.25-256 Amgis
    SH150S-0.25-256 Amgis
    SH150S-0.25-256 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150S-0.25-256 is described as FIXED IND 256UH 250MA 2.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"