SH150S-0.20-374 Amgis
  • Part Number: SH150S-0.20-374
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 374UH 200MA 2.7 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150S-0.20-374 Amgis
    SH150S-0.20-374 Amgis
    SH150S-0.20-374 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150S-0.20-374 is described as FIXED IND 374UH 200MA 2.7 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM