SH150S-0.16-178 Amgis
  • Part Number: SH150S-0.16-178
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 178UH 160MA 2.8 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150S-0.16-178 Amgis
    SH150S-0.16-178 Amgis
    SH150S-0.16-178 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150S-0.16-178 is described as FIXED IND 178UH 160MA 2.8 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB