SH150C-3.00-77 Amgis
  • Part Number: SH150C-3.00-77
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 77UH 3A 80 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150C-3.00-77 Amgis
    SH150C-3.00-77 Amgis
    SH150C-3.00-77 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150C-3.00-77 is described as FIXED IND 77UH 3A 80 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL