SH150C-3.00-53 Amgis
  • Part Number: SH150C-3.00-53
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 53UH 3A 80 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150C-3.00-53 Amgis
    SH150C-3.00-53 Amgis
    SH150C-3.00-53 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150C-3.00-53 is described as FIXED IND 53UH 3A 80 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.