SH150C-2.70-77 Amgis
  • Part Number: SH150C-2.70-77
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 77UH 2.7A 90 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150C-2.70-77 Amgis
    SH150C-2.70-77 Amgis
    SH150C-2.70-77 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150C-2.70-77 is described as FIXED IND 77UH 2.7A 90 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.