SH150C-1.81-168 Amgis
  • Part Number: SH150C-1.81-168
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 168UH 1.81A 180 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150C-1.81-168 Amgis
    SH150C-1.81-168 Amgis
    SH150C-1.81-168 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150C-1.81-168 is described as FIXED IND 168UH 1.81A 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE