SH150C-1.5-250 Amgis
  • Part Number: SH150C-1.5-250
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 250UH 1.5A 230 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150C-1.5-250 Amgis
    SH150C-1.5-250 Amgis
    SH150C-1.5-250 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150C-1.5-250 is described as FIXED IND 250UH 1.5A 230 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.