MEDBOX-1200 Amgis
  • More about MEDBOX-1200 Amgis
    MEDBOX-1200 Amgis
    MEDBOX-1200 is manufactured by Amgis and is categorized in the Isolated/Non-Isolated Autotransformers category. MEDBOX-1200 is described as XFRMR MED GRADE ISLTD 120V/120V. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Isolated/Non-Isolated Autotransformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Isolated/Non-Isolated Autotransformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE