CAF-6.1-0.33 Amgis
  • More about CAF-6.1-0.33 Amgis
    CAF-6.1-0.33 Amgis
    CAF-6.1-0.33 is manufactured by Amgis and is categorized in the Common Mode Chokes category. CAF-6.1-0.33 is described as CMC 330UH 6.1A 2LN TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS