506WLSN1R47KT694T American Technical Ceramics
  • Available: 11
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 506WLSN1R47KT694T American Technical Ceramics
    506WLSN1R47KT694T is manufactured by American Technical Ceramics and is categorized in the Fixed Inductors category. 506WLSN1R47KT694T is described as FIXED IND 1.47UH 694MA 330 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"