P-200-50804 American Electrical
  • More about P-200-50804 American Electrical
    P-200-50804 is manufactured by American Electrical and is categorized in the Terminal Block Headers, Plugs & Sockets category. P-200-50804 is described as TERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by American Electrical
    ---> Terminal Block Headers, Plugs & Sockets from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Terminal Block Headers, Plugs & Sockets
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM