AOZ8212BCI-12 Alpha & Omega Semiconductor
  • More about AOZ8212BCI-12 Alpha & Omega Semiconductor
    AOZ8212BCI-12 is manufactured by Alpha & Omega Semiconductor and is categorized in the TVS Diodes category. AOZ8212BCI-12 is described as TVS DIODE 24VC 5A IPP SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Alpha & Omega Semiconductor
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM