ATS-HP-F8L400S16W-415 Advanced Thermal Solutions
  • More about ATS-HP-F8L400S16W-415 Advanced Thermal Solutions
    ATS-HP-F8L400S16W-415 is manufactured by Advanced Thermal Solutions and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. ATS-HP-F8L400S16W-415 is described as FLAT HEATPIPE 16W 10.6X4.2X400MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM