ATS-HP-F8L350S16W-360 Advanced Thermal Solutions
  • More about ATS-HP-F8L350S16W-360 Advanced Thermal Solutions
    ATS-HP-F8L350S16W-360 is manufactured by Advanced Thermal Solutions and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. ATS-HP-F8L350S16W-360 is described as FLAT HEATPIPE 16W 11.4X2.5X350MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH