ATS-HP-F8L300S22W-449 Advanced Thermal Solutions
  • More about ATS-HP-F8L300S22W-449 Advanced Thermal Solutions
    ATS-HP-F8L300S22W-449 is manufactured by Advanced Thermal Solutions and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. ATS-HP-F8L300S22W-449 is described as FLAT HEATPIPE 22W 9.6X6X300MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS