ATS-HP-F8L300S21W-440 Advanced Thermal Solutions
  • More about ATS-HP-F8L300S21W-440 Advanced Thermal Solutions
    ATS-HP-F8L300S21W-440 is manufactured by Advanced Thermal Solutions and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. ATS-HP-F8L300S21W-440 is described as FLAT HEATPIPE 21W 10.1X5X300MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM