ATS-HP-F6L70S71W-347 Advanced Thermal Solutions
  • More about ATS-HP-F6L70S71W-347 Advanced Thermal Solutions
    ATS-HP-F6L70S71W-347 is manufactured by Advanced Thermal Solutions and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. ATS-HP-F6L70S71W-347 is described as FLAT HEATPIPE 71W 6.8X5.3X70MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE