ATS-HP-F6L400S12W-354 Advanced Thermal Solutions
  • More about ATS-HP-F6L400S12W-354 Advanced Thermal Solutions
    ATS-HP-F6L400S12W-354 is manufactured by Advanced Thermal Solutions and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. ATS-HP-F6L400S12W-354 is described as FLAT HEATPIPE 12W 6.8X5.3X400MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Advanced Thermal Solutions
    ---> Thermal Heat Sinks from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Heat Sinks
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE