ATS-HP-F6L400S12W-322 Advanced Thermal Solutions
  • More about ATS-HP-F6L400S12W-322 Advanced Thermal Solutions
    ATS-HP-F6L400S12W-322 is manufactured by Advanced Thermal Solutions and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. ATS-HP-F6L400S12W-322 is described as FLAT HEATPIPE 12W 7.4X4.3X400MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE