ATS-52350G-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
  • Available: 6,055
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ATS-52350G-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
    ATS-52350G-C1-R0 is manufactured by Advanced Thermal Solutions and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. ATS-52350G-C1-R0 is described as HEAT SINK 35MM X 35MM X 12.5MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM