NPC-1210-015D-3L Advanced Sensors
  • Part Number: NPC-1210-015D-3L
  • Manufacturer Name: Advanced Sensors
  • Description: LOW PRESSURE SENSOR, SENS. ACCUR 0.1%; 15PSI MAX; MEASUR TYPE DIFFERENTIAL; LONG
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NPC-1210-015D-3L Advanced Sensors
    ---> Other parts by Advanced Sensors
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM