WAVEBLOCKER-A008-20-02-4000-2000 Aavid
  • Part Number: WAVEBLOCKER-A008-20-02-4000-2000
  • Manufacturer Name: Aavid
  • Description: PAD WAVEBLOCK A008 2MM 400X200MM
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about WAVEBLOCKER-A008-20-02-4000-2000 Aavid
    WAVEBLOCKER-A008-20-02-4000-2000 is manufactured by Aavid and is categorized in the Thermal Sheets category. WAVEBLOCKER-A008-20-02-4000-2000 is described as PAD WAVEBLOCK A008 2MM 400X200MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Aavid
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V