SUPERTHERMAL-C128-10-00-1300-1300 Aavid
  • Part Number: SUPERTHERMAL-C128-10-00-1300-1300
  • Manufacturer Name: Aavid
  • Description: PAD SUPER C128 1MM 130X130MM
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about SUPERTHERMAL-C128-10-00-1300-1300 Aavid
    SUPERTHERMAL-C128-10-00-1300-1300 is manufactured by Aavid and is categorized in the Thermal Sheets category. SUPERTHERMAL-C128-10-00-1300-1300 is described as PAD SUPER C128 1MM 130X130MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Aavid
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Soberton
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    View
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK