SOFTFLEX-E038-20-02-0762-0762 Aavid
  • Part Number: SOFTFLEX-E038-20-02-0762-0762
  • Manufacturer Name: Aavid
  • Description: PAD SOFTFLEX E038 2MM 3X3
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about SOFTFLEX-E038-20-02-0762-0762 Aavid
    SOFTFLEX-E038-20-02-0762-0762 is manufactured by Aavid and is categorized in the Thermal Sheets category. SOFTFLEX-E038-20-02-0762-0762 is described as PAD SOFTFLEX E038 2MM 3X3". Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ